moje tworki

sobota, 16 października 2010

O ANIOLACH I TELEPATII

Najpierw o tym, że na mojej klawiaturze nijak nie mogę znaleźć l i  wychodzi mi aniol zamiat anio_.Więc wybaczcie brak tej jednej litery w postach.Próbowalam różnych opcji z altami, shiftem i nic - nie ma i już, może aniol zabral?!
Kiedyś pewien przyjaciel góral podarowa mi pytę SDM, zachwycila mnie plyta, zauroczyly piosenki - pięknie śpiewają o aniolach i nie tylko, ale kiedy poznalam KUELĘ , zakochalam się w aniolach na dobre,jej anielskie prace są cudowne, zwlaszcza oglądane na żywo.Postanowilam sprawić sobie takiego aniola, co by bylo z kim w zimowe wieczory o smuteczkach pogaworzyć.


Aranżacja zdjęcia slaba, gdybym chciala zrobić piękną aranżację, to muisalabym wzystkich domowników z domu wygonić,żeby nikt nie podbieral elementów aranżacji i nie marudzil, że miejsca na stole brak itp.

O telepatii.
Macie czasem coś takiego, że kiedy intensywnie o kimś mylicie, to ten ktoś nagle się pojawia, albo dzwoni?
Otóż niedawno myślalam o Eli i ona zadzwonila, a gdy dzisiaj przebudzilam się w środku nocy i zastanawialam, czy moja malutka śpi przykryta kolderką i czy przypadkiem nie spadla z tapczanika, to ona do mnie przydreptala! Macie tak?

5 komentarzy:

 1. przesympatyczna anielica ! oby przynosiła szczęście...

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawie codziennie takie historie mi sie zdarzaja,az sie boje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna lalka. Z czego są zrobione buciki? Pozdrawiam Oh.banty

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak! Ja też tak mam :) To niesamowite - a często o tym zapominam. Ciekawe, ile jeszcze takich "przypadków" mi się zdarza, a nie umiem ich rozpoznać?

  OdpowiedzUsuń